22 Şubat 2014 Cumartesi

sürpriz cuma


selam herkese

şuan yüzümde gülücük var çünkü bizim italyan buraya gelecek. zaten iş sebepli gelirim demişti. haftaya perşembe cuma iki gün burada olacakmış. birkaç firma ile görüşme yapacakmış. seyahatini haftasonuna kadar uzatabilirse ona istanbul'u gezdirebileceğimi söyledim. hatta otel yerine bende kalabileceğini de. planlama yapılmış öncesinde. sadece net değil diye söylememiş, dün netleşmiş. benim yakın zamanda enazından gelecek ay içinde fransa seyahat planım yoktu. onun gelmesi çok iyi olacak. gerçi detayları bilmiyorum. yalnız mı gelecek. işlerden ne kadar vakti kalacak. malum ben gecelere kadar otelde çalışmak zorunda kalıyorum bazen.

neyse, pozitif düşünmek istiyorum şimdilik. enazından iki akşamı da birlikte geçiririz diye varsayıyorum.

dün o aramadan önce daha ilginç birşey oldu. sabahtan yurtdışı bir şirketin iki elemanı ile toplantı vardı. alakam yok ama son dakika çağrıldım. toplantıda sunulan konularla en çok ilgili de ben oldum. bitiyorum gamsız telaşsız çalışma arkadaşlarıma zaten. neyse o ayrı bir sitem yazısı konusu. toplantıdaki elemanlardan biri yunanistanlıydı. muhtemelen yaşı 30 yada az altında, boyu benden bir 10 cm falan uzun, epeyce kaslı, kirli sakallı, porno filmlerden fırlamış gibi bir tip :) aklım başka işlerle ve bi kişiyle meşgul olduğu için önemsemedim önce. bi de sonuçta iş ortamı.

toplantıda sigara arası verildi, ben e-maillere bakmak için kaldım toplantı odasında. diğer arkadaşı çıktı ama o da kaldı benimle odada. sonra dışarı nasıl çıkabileceğini sordu, birlikte çıktık. biraz muhabbet ettik birkaç cümleden sonra iş dışında şeyler konuşmaya başladık. yunan ve türk toplumunun benzerlikleri. yemek kültürlerimiz, aile yapılarımız falan. bir ara evli olup olmadığımı sordu. meğer dertliymiş bu konuda. ailesi bu günlerde ona yoğun baskı yapıyormuş ama o istemiyormuş, evlenmeyecekmiş. niye evlenmediğimi falan da sordu. aslında sevmem böyle tanımadan etmeden patavatsızlıkları ama misafir diye birşey diyemedim. biraz da aşırı seksi olmasının da etkisi olabilir :) toplantı bitti yemek için çıkarıyorlar iken yanıma gelip öğle yemeği için beni dışarıya davet etti. müdür falan da varken sadece beni davet etmesine şaşırdım ne diyeceğimi bilemedim. öğle arada bakmam gereken işler olduğunu söyleyip ektim elemanı. çıktılar sonra. iş için mi yaptı, asıldı mı anlamadım tam :S
aslında elemanın kartvizitini masamda duruyor. şeytan diyor ki ara, neymiş derdi isteği öğren :)) hahaha. gerçi dünden geri dönmüştür ülkesine belki de. neyse, zaten aramam gereken kişi başka.

herkese iyi haftasonları

foto: menatplay.com

6 yorum:

 1. bu aralar alışık değiliz bu kadar post girmene.
  harika detaylar var hayatında, merakla bekliyorum :))))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet
   niye bilmem yazmak geldi yine bu ara içimden

   yunanlıyı sana ayarlayaydım iyiydi :) bi ara ayakkabılarını gördüm dışarıda. tam tarzındı :)

   Sil
 2. hımmm dedirtti bana sadece hımmm.....

  YanıtlaSil
 3. Sanada iyi hafta sonlarııı... :) Birkaç yazını okudum ve şu an hayatında olan değişiklikleri sevdim. Gayet başarılı ve ayrıntılı bi yazı olmuş. :)

  YanıtlaSil
 4. Senin hakkında güzel şeyler okumak güzel eski dost .. yüzünde gülümseme var belli suan benımde oyle hatta yakında evleniyorum :))

  YanıtlaSil
 5. Uuuuu beybiii diyorum sadece :D -özge-

  YanıtlaSil