15 Eylül 2013 Pazar

yalnızca sitem

hani çok düşünmeyeyim diyorum ama bazen anılar esir alıyor insanı. gidenlerin ardından sitem ediyorum. şöyle yapmasaydım, böyle olurdu. şöyle demeseydi, şöyle olurdu. sussaydım olurdu. konuşsaydım olurdu. kalsaydı olurdu, gitmeseydi olurdu. sabretseydik olurdu falan filan.

boş düşünceler, boş laflar.

sanırım kendimi kıymetsiz hissetmek biraz koyuyor artık. zar zor biten şeylerin ardından herkesin bir düzen kurması ve bi daha hatırlamak istememesi ağrıma gidiyor biraz. gerçi tersi durum -yani hayatlarını düzene koymuş iken hala benle iletişimde kalmak istemeleri- beni daha çok rahatsız etse de azıcık ilgiyi hakettiğimi düşünüyorum. evimi, yatağımı, aklımı, kalbimi açtığım insanlar için bu düşündüklerim.

günü yaşamak noktasında da sıkıntılarım var. kimseyi hayatıma alamıyorum. denedim aslında, ama olmuyor. hele ki ucunda evlilik varsa kafa da evren de çok başka çalışıyor. 

şimdi kapatayım beynin fişini azıcık. kalan güzel günü değerlendirmek lazım. teknolojik ihtiyaçlar için alışveriş yapılacak daha :) bu konuda uzman bir arkadaş aranacak, yardım istenecek. öyle böyle geçecek zaman.

2 yorum:

  1. bende teknolojik bi alışveriş yapıcam.
    galaxy mega :D


    YanıtlaSil
  2. bende teknolojik bi alışveriş yapıcam.
    galaxy mega :D


    YanıtlaSil