18 Şubat 2014 Salı

sanal sevgililer günü

14 şubat ve benzeri gün gecelerden nefret ederim aslında. ama sırf geyik olsun diye iş çıkışı bekarlar yemeğe gittik. her tarafımızı saran sırnaşık sevgililere, yapmacık tiplemelere rağmen bol kahkahalı bir muhabbet ettik. akşam 9 gibi eve geldim. aklım hem biriken işlerde hem de bizim italyandaydı. hani günün anlamına uyacak kadar özel bi şey olmasa da aramızda, bi telefon bi mesaj beklemiştim tüm gün. saat dokuz buçuk gibi telefonum çaldı. o sırada duşta idim. yetişemedim. sonra ben aradım ama meşguldu telefon. neyse bekledim biraz. sonra o aradı tekrar. uygunsam skypedan arayacakmış. ok dedim, skype'i açtım tabletten. bi açtım ki ne göreyim. karşımda bir yığın insan. hepsi eve doluşmuşlar eğleniyorlar. önce utandım biraz. herkes tek tek bana selam verince garip hissettim. özel biri gibi :) hatta haber sprikeri gibi falan :))
sonra ayrı bir odaya geçti. biraz konuştuk. ruhumu okşayan şeyler söyledi. sevmek dışında her kelimeyi kullandı. "keşke burada olsaydın, herşey farklı olurdu" deyince. "ne gibi" diye irdelemek ihtiyacı hissettim. detay vermedi ama anladım ne demek istediğini. bu sırada arkadaşları gelip gelip bişey soruyorlar elemana. benle ilgisi yok tabii. mutfakla ilgili şeyler sanırım.fransızca olunca muhabbetleri anlayamıyorum haliyle. gitmesi gerektiğini söyledi. kocaman bir öpücük kondurdu tabletine :) gülümsedim, daha bişey diyemeden "hayatımda olduğun için mutluyum" dedi. şaşırdım. sonuçta dünyanın bi ucunda bi adam daha pek de tanımadığı birine "hayatımdasın" diyordu. "ben de" diyebildim. sonra kapattık gitti.

bir saat kadar sonra whatsapp'da bir fotoğraf. eline çikolata sosu gibi birşeyle adımı yazmış, onun fotosunu çekip yollamış. hem komik, hem de güzel. ben de gülümser gibi yapıp simpson pijamalı mayışık halimi fotoğraflayıp yolladım. sonrasını hatırlamıyorum, uyumuşum :)

sabah uyanınca gördüm cevabını. daha doğrusu cevaplarını :)

hayatımın ilk sanal 14 şubat'ını yaşamış oldum böylece. sırada sanal seks, sanal kavga falan var sanırım :D

5 yorum:

 1. fransadan sevgilerle :D tabletten girdim yazmak istedim. öncelikle mailindeki tavsiyeler için teşekkür ederim. ayrıntılı bir mail atıcam yine o ayrı. da bir soruma cevap veremedin gitti :D

  neyse mutlu mutlu sanal sevgili günler diyecem kafama bi bardak gelicek yakında :D her neyse :D :D cevap bekliyorum ben hala.

  Not: fransayı sevmedim. insanları buz gibi ve fransızca bilmediğim için onların ingilizcesini de anlamadığım için sıkıntı yaşıyorum.. dilsiz numarası yaptığımı ve faydasını gördüğümü söylesem gülmekten ölmezsin sanırım :D

  sanal sex... bilmem dene :D nasıl zevk alınır bilinmez sonunda tabletin yada pcnin ortasında kocaman bir delikle sonuçlanmıycaksa :D neden olmasın. sanal kavga çağın modası zaten. baksana herkesin elinde uzun geniş ve baya baya tatmin edici bir cisim mevcut. adına da akıllı telefon deniliyor :D çok yazıp abanıp döşenmiyim. zaten türkçe konuştuğum 2 tane eleman var başkada bişey yok dönünce ben sana sorarım bol bol soru. :D :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bana bak,

   düğüne Fransaya filan gelemeyiz haberin olsun. Bu da demek oluyo ki çeyrek altını unutuyosun.

   Adam gibi yakınlardan birisini bul. Yolmiyim seni.

   Serhat, seni de yolcam bi ara, facebook listemden neden çıktın sen bakayım? ay cinlendim bakkk!!! :D F. mi çıkardı kız, onu da paralarım bak.


   bütün bu tripler ilk yorum yazan olamadığım için :P


   xoxo bebişler.

   ps: simpsonlu fotoğrafı ben de istiyorum.

   Sil
  2. serhat, bardak değil terlik geliyor kafana :) dilsiz numarası mı. hahaha. iyiymiş. bazen benim de yabancı ortamlarda sustuğum olur. kurtarıcı oluyor.

   sanal seks olayına gelince. pornoyu tercih ederim diyeyim :)

   Sil
  3. xcoach, şu altını önceden versen de bi derdime derman olsa. düğün olursa niye fransa'da olsun ki hem. her daim türkiye'de hatta hometown'da bursa'da :P

   Sil
 2. olmas.
  bizzat takıcam.

  çekirge düğün salonunda olsun madem.

  YanıtlaSil