17 Ekim 2010 Pazar

biraz haytalık iyidir

sabah izmirliyle buluşacaktık güya. ha çıktım ha çıkıcam diye diye beni ağaç etti evde. sonrada "misafir geldi artık hiç çıkamam. yarın görüşürüz" dedi. bende kendime paşa kahvaltısı hazırladım evde, yedim bi güzel. akşama doğru spora geçtim. aramıştım arkadaşımı onla gittik. geçen rahatsızlığımda yanıma koşturdu diye nedense biraz borçlu hissediyorum kendimi. çıkarken rica ettim akşam yemeğini benle yemesi için. geldik eve canının ne istediğini sordum. bana makarna dedi :) belki kolaydır yorulmiim diye dedi bilmiyorum artık. yardım etti hızlı hızlı makarna, sosu ve cacık yaptık yedik.

biz salona geçmiştik ki bi dostum aradı. dışarı çıkacaklarmış bizimkiler, son dakika niyetlenmişler, benimde gelip gelmeyeceğimi sordu. sormak denmez gerçi "geliyosun tamam" şeklindeydi söylemesi. ben "misafirim var gelemem" dedim ama o sırada spor arkadaşım araya girip "ya git, ben de çıkıcam" dedi. bende bizimkilere birazdan arayacağımı söyleyip kapattım. arkadaşa da gelmesini teklif ettim. "ya ayıp olur, tanımam etmem" gibi laflar etti ama epey ısrar edince ben tamam dedi. geçerken evine uğradık hem kirlilerini bıraktı hemde daha uygun bişeyler giydi.

biz biraz geç gittik, millet yerleşmişti bile. masanın en ucuna attılar bizi. ama ortamda müzik ve dostlarım olunca benim için bu tür şeyler detay olur. çok keyif aldım ortamdan, bi ara spor arkadaşıma baktım o da acaip eğleniyordu. akşam dönerken de teşekkür etti. bende hastalığımdaki telaşı için teşekkür ettim.

eve geldim acele çıkmıştık diye bulaşıklar kalmış ortada, spor kirlilerim falan. ancak oturdum. oturdum ama cin gibiyim. zerre uykum yok ve hala suratımda kocaman bi gülümseme. bizimkilerin akşamki halleri geliyorda aklıma :))

11 yorum:

 1. uyumak için çok güzel bir yöntemim var. ama sende işe yarar mı bilmiyorum.
  oturup burada da anlatacak değilim :))))))

  YanıtlaSil
 2. güzel bir eğlence olmuş :D hem işin yoğunluğunuda atmış oldun kafandan malum yarın işgünü başlıyor.

  YanıtlaSil
 3. ayy coach alemsin ayol sen:)))
  o kimde işe yaramaz ki???

  YanıtlaSil
 4. coach, neymiş yöntemin merak ettim. mailime yaz bari :)

  gencbiranne, bu ne ya. siz aranızda ne konuşuyonuz :)

  kısa hikayeler, evet güzeldi. bugünde üstüne iyi gitti.

  YanıtlaSil
 5. ehehe:)))
  ne konuşcaz ayol havadan sudan işte.ama bunu anlamadığına inanmamızı bekleme bizden ????

  YanıtlaSil
 6. gencbirannne, aaaaaaaaaaaaaaaaaaa. ayıp ayıp :)

  YanıtlaSil
 7. +1
  ne konuşucaz ayol. seni çekiştirmemizi saymazsak tabii :) :P
  gba'da bilmiyo, söylemedim bişey ona :) erkeksel bişey bu :)) dil altını hazırla, birazdan e-mail atıyorum :)

  YanıtlaSil
 8. x-coach, kulagım çınlıyor aralarda. dil altım hazır da mailin yok :)

  YanıtlaSil
 9. unutmuşum. gün içinde yazarım. yada alo derim.

  YanıtlaSil