23 Aralık 2010 Perşembe

yeni yıl, yeni arayüz

yeni yıla yeni bi arayüzle girmek istiyorum. arayüz derken sitenin arayüzü :)
geçenlerde bi akşam boyunca blog template sunan siteleri dolandım ama hep bildik şeyler gördüm. hem biraz sitenin içeriğine, benim ruh halime uygun ve ortalıkta çok hatta hiç kullanılmayan bi arayüz bulamadım açıkçası. haftasonu yine bakacağım ama bi de sizin fikrinizi daha doğrusu desteğinizi alayım dedim.

aranızda bu konularda epey profesyonel olanlar var biliyorum. hani yedekte beklettiğiniz güzel bi arayüz dosyası varsa email adresime yollarsanız benimle paylaşırsanız sevinirim.

şimdiden teşekkürler

foto=hafif.org

10 yorum:

 1. nasıl birşey istiyosun?
  2 kolonlu mu olmalı yoksa binnnnlerce kolon olsun ben seçip beğeneyim mi diyosun?

  YanıtlaSil
 2. bu benim işim :)) hemen araştırmaya başlıyorum cuma günü ;) gerekli kodları bulur seni bilgilendiririm hem ali abim hatırlarsan bloguna bir media player koduda bakıcaktık yarın ilk akşam geldiğimde bunlara bakıcam hemen :))

  hatta cemle beraber araştırır seni günceleriz :))bu konularda oda oldukça bilgili sanırım

  YanıtlaSil
 3. ben değiştiremiyorumbir türlü beceremedim. benim bloguda değiştirirmisin vaktin olduğunda. lütfennnnnnnnnnnnn

  YanıtlaSil
 4. coach, 2 kolonlu olsun tabii :)

  serhat, beni de blogumu da güncelleyebilirsiniz. saçlarımı, kıyafetimi falan :) senin yolladıklarını bekleteyim bi yerde, coach beyin teklifini merak ediyorum çünkü.

  çilek, sıraya geç :) mızıkçılık yok

  YanıtlaSil
 5. Valla hazır template'ler konusunda pek bi arşivim yok, ben de mevcut olanlardan birini seçip onu kullanıyorum ama php - asp komut ve kodlamaları konusunda yardım istersen her zaman burdayım :)

  YanıtlaSil
 6. düzgün konuşun anlayamıyorum. ayrıca biraz centilmen olun güzel bir bayana yardım edin :) ben çiçeli böcekli pullu birşeyler istiyorum aklınızda olsun :)))

  YanıtlaSil
 7. 7 mahalle toplandık baysekşıl'a tema bakıyoruz.
  yolladım az önce.:P

  YanıtlaSil
 8. cem, teşekkür ederim. ben zahmetsiz elinizde varsa paylaşırsınız diye sormuştum. kimsenin vaktini çalmak istemiyorum.

  çilek, ben bulursum öyle çilekli böcekli bişey sana yıllarım söz :) arkadaşlarda yollarlar emin ol ;)

  x-coach, teşekkürler ama kime yolladın, bana bişey gelmedi.

  YanıtlaSil
 9. şu sağ üstte yazan e-mail adresine?

  YanıtlaSil
 10. x-coach, mailin spamlara düşmüş :)
  bakınca gördüm. teşekkürler. tahminin doğru beğenirsin dediğini beğendim bi de yeşil temayı ama sitede denedim benim resimlere siteye gitmediler. artık yılbaşı tatilinde vaktim olursa hummalı bi arayışa girerim yeniden. olmadı o tahmin ettiğini koyucam. teşekkürler. cidden zahmet etmişin.

  YanıtlaSil