9 Aralık 2010 Perşembe

yerine oturan taşlar


dün akşam yakışıklı ile birlikteydik. biraz geçmişten biraz gelecekten konuştuk. o anlattıkça bu konulardaki ona karşı güvenim giderek arttı. bi kere homoseksüel hislerinin içinde boğulmamış ve bu hislerini bana göre içinde daha iyi dengelemiş biri. tabii o da bu noktaya gelene kadar uzun ve bunaltan süreçlerden geçmiş herkes gibi. ama şuan oldukça sağlıklı düşünebiliyor ve kendiyle ilgili taşlar yerine oturmuş kafasında. yani kısacası beni de sıkıntılı olduğum anlarda dengeleyecebilecek birine yakın olduğum için şanslıyım.

ciddi konuları konuşunca dertleşen iki dosta dönüştük tüm akşam. başka bişey olmadı zaten :) benim bi ara o başka şeyleri düşünür gibi oldum ama konuyu dağıtmak istemedim. hoş o öyle telaşla bişeyler anlatırken benim dağıldığım oluyor ama belli etmemeye çalışıyorum. yine de güzel şey sesini duymak, yanında oturmak, aralarda dokunmak, eve gelince ve giderken uzun uzun sıkı sıkı sarılmak ve omzuna küçük bi öpücük kondurmak.

bu arada biraz önce aradı yarın öğle için beni yemeğe davet etti. ama yalnız olmayacağız, "kardeşim gibi" dediği bi dostunu da davet etti. özellikle onla tanışmamı istiyor. dediğine göre kişilik olarak çok benziyormuşuz. benim dışımda en sık görüştüğü arkadaşı o zaten. bahsi geçip duruyor da arada, açıkçası ben de merak ediyordum çocuğu. tanışcaz bakalım artık :)

foto=faqs.org, shutterstock

22 yorum:

 1. bişiy olunca bizimle paylaşçaksın di mi? :(((


  :D

  YanıtlaSil
 2. :))) ali abim kesin kankasıdır :) ama sevindim. (şu resme bakıp saatlerce acaba sinek kuşunun tarihi nereden geliyor kesin anlamlı bir şeydir diye tam yarım saat araştırma yaptım senin yüzünden :)) bu arada bir mimin var bende

  hadi bakalım mutlu günlere diliyorum

  Sevgilerle :)

  YanıtlaSil
 3. coach serhatla kankaya bağlamışsın:))
  hadi hayırlı olsun

  YanıtlaSil
 4. Gelişmelerin güzel olması sevindirici..
  Açıkçası senin anlattığın kadarıyla kafasında hep belirsizlikler olduğunu düşünmüştüm ama bugün bu şüphelerin yersiz olduğunu görüyorum..
  Sevdiğin kişinin aynı zamanda en iyi dostun olması kadar güzel birşey daha düşünemiyorum..
  Ama sanırım dostluk konusunda bi rakip söz konusu :)

  Umarım O'nun dostu zaman içinde senin de en iyi dostlarından biri olur ;)

  Sevgilerimle..

  Cem

  YanıtlaSil
 5. Ali abicim cok sevindim. çok mutlu olacağını düşünüyorum. aklıma ebru gündeş'in şarkısı geldi " bir dost gibi davran bana, herkes bizi öyle bilsin diye başlayan, FIRTINALAR. Sevgilerle :)

  YanıtlaSil
 6. x-coach, sence ne zaman bişey olacak? Ben yılbaşına kadar hareket beklemiyorum açıkcası yakışıklıdan :D

  YanıtlaSil
 7. şu coach denen eleman çok çirkinleştiriyor durumu.sanane kardeşim milletin yatak hikayelerinden. bastırılmış duygularınımı açığa çıkarıyorsun. insanlar bu blogu okuyor diye yatak hikayelerinide okumak zorunda mı? yok bişey olmuymuymuş yok bilmem ne?

  YanıtlaSil
 8. Bende Cem'in düşündüğü gibi senin yakışıklıda bazı belirsizlikler olduğunu düşünmekteydim umarım gerçekten belirsizliklerinden kurtulmuş (senin tabirinle) taşları yerine oturtmuştur ve daha sonradan bu belirsizliklerden ortaya çıkan bir sorun yaşamazsınız.
  Arkadaşı konusunda da bırak en iyi dostu o olsun sen dosttan da öte olucaksın onun için o yüzden kafana takma. =)
  Herşey şimdilik iyi gidiyor gibigörünüyor bize umarım daha da iyiye gider.

  Aşkla kalın. ;)

  Şimdilik Adsız

  YanıtlaSil
 9. x coach ın duygularını bastırmak ve kişilik bunalımı yaşamak şöyle dursun, tam tersine her anlamı ile kendi ile barışık ve bir "birey" olduğunu düşünüyorum. Yorumları da bu blogda her zaman görmek isteyeceğim yorumlar. Çünkü her zaman duruşunu ve sınırı koruyan, renkli ve de mizahi yorumları yapmak her babayiğidin (ben dahil) harcı değil... hıh! siz kendinize bakın!

  YanıtlaSil
 10. güzel güzel herkes birbirine karşı bir ilgi bir alaka içinde. birbirinizin arkasını kolluyorsunuz. :DDDD

  YanıtlaSil
 11. ha ha ha (eko)
  yani üstadım bu ne ince bir espri anlayışı, bu ne latife, tebrik ederim gerçekten... ona buna sataşacağınıza yorum yapın. Burası fikir platformu.. tabi varsa.

  YanıtlaSil
 12. x-coach, :)

  serhat, mimi gördüm. cevap olarak bi yazacağım. teşekkürler

  gencbiranne, hahaha, alemsin :)

  cem, ben rakip görmüyorum :) onun da insanlar tarafından sevildiğini bilmek güven veren bişey. benden de sevgiler.

  adsız, ebru gündeş denince aklıma gelen tek şarkı o biliyomusun :) isabet oldu. sevgiler.

  YanıtlaSil
 13. sena'nın düş bahçesi, :)daha ne olsunki :)ben mutluyum bu kadarıyla da :)

  adsız, ben paylaşmak istediklerimi paylaşıyorum zaten. yatak hikayesi yada değil. onun ayrımını okuyan yapabilir zaten. şakayla karışık bi gönderme yaptı coach, buna kızmaya gerek yok.

  şimdilik adsız, teşekkürler. sen de sevgiyle kal :)

  tembel hayvan, katılıyorum. coach'un ironik yorumları olayı farklı yerlere götürebiliyor. varlığı oldukça farklı bi renk. ben hoşnutum yorumlarını görmekten :)

  YanıtlaSil
 14. bu adam böyle yavaştan giderse (e zor tabii 45inden sonra aşık olmak)önümüzdeki yüzyıl içinde herhangi bir "şey" beklemiyorum ben Sena :(

  YanıtlaSil
 15. Ben Coach'un duygularını bastırdığına kesinlikle katılmıyorum. Bilakis bütün duygularını aleni bir şekilde rahatça söyleyebiliyor.. Sanırım en çok da bu yüzden seviliyor zaten :)

  Ama adsız arkadaşa bir konuda (ve ilk defa) katılıyorum.
  Gerçekten herkes birbirinin arkasını kolluyor.
  Coach bu durumu sana havale ediyorum.
  Adsız arkadaşın arkasını da sen kollar mısın :))))

  YanıtlaSil
 16. @ cem; Arkamın kollanmasına gerek yok. Daha yoldan çıkmadım, çıkmak gibi hislerimde yok çok şükür:DD

  YanıtlaSil
 17. Evet.. Biz yoldan çıktık çünkü.. Sen kim oluyorsun ki bizim yoldan çıktığımıza dair ahkam kesme hakkını kendinde görüyorsun! Biz en azından doğru bildiğimiz yolda yürüyoruz. Senin yolun bile belli değil. Burada ne yapmaya çalışıyorsun?
  Hem sen değil miydin düne kadar 'ben kimseye hakaret etmedim, niye bana cephe alıyorsunuz' diyen?
  Ben sadece bize söylediğin cümlenin aynısını sana söyledim. Görüyorsun değil mi, karşıdan duyulunca ne kadar çirkin oluyor..
  Şimdi anlayabildin mi kimin çirkinleşip seviyesizleştiğini?
  Haydi artık, çekil git bizim yolumuzdan!..

  Cem

  YanıtlaSil
 18. Evet.. Biz yoldan çıktık çünkü.. Sen kim oluyorsun ki bizim yoldan çıktığımıza dair ahkam kesme hakkını kendinde görüyorsun! Biz en azından doğru bildiğimiz yolda yürüyoruz. Senin yolun bile belli değil. Burada ne yapmaya çalışıyorsun?
  Hem sen değil miydin düne kadar 'ben kimseye hakaret etmedim, niye bana cephe alıyorsunuz' diyen?
  Ben sadece bize söylediğin cümlenin aynısını sana söyledim. Görüyorsun değil mi, karşıdan duyulunca ne kadar çirkin oluyor..
  Şimdi anlayabildin mi kimin çirkinleşip seviyesizleştiğini?
  Haydi artık, çekil git bizim yolumuzdan!..

  Cem

  YanıtlaSil
 19. sonunda cem de çileden çıktı.

  boşwer cem kimin yoldan saptığı kimin sapmadığını tartışıcak şekilde olmamak gerek boş yere enerjini harcama.

  kim kimi nasıl isterse öyle görücektir biz bunu değiştiremeyiz. burada saçma yazanlar hakkında öyle fanteziler geçiyor ki kafamdan bu beni sapık mı yapar yoksa edepsiz mi :D:D ? kime ne? ben kendimi sen kendini bildikten sonra gerisi vızıltı olmalı. sende benim gibi yap gözlerini kapat içinden bunlar hakkında yapıcaklarını düşün ve gülümse :P:D

  sevgilerle...

  YanıtlaSil
 20. Yok Serhat, benim midem kaldırmaz..
  O yorumları yazan hakkında senin aklından geçenleri düşünmek bile midemi bulandırmaya yetti..

  YanıtlaSil
 21. :))) ben işkenceden bahsettim :D

  YanıtlaSil
 22. Hahahhaaaaa :)))
  Benim içim fesatmış :))))

  YanıtlaSil