23 Şubat 2011 Çarşamba

geçmişimle barışık sevgili

yakışıklı biraz zor günler geçiriyor. çok belli etmese de işiyle ilgili sorunları var sanırım. çok da eşeleyip burnumu sokarmış gibi olmak istemiyorum. dün biraz lafını açtım o da üstelemeyince sustum. o isteyince anlatır yada yapabileceğim bişey varsa benden ister artık.

ama dün öğrendim ki içimizde asıl dertli ahmetmiş aslında. hani bi ara nişanlısıyla arası bozulmuştu diye biliyordum ya. aslında o bozukluğun asıl sebebi ahmet'in evlilik olayını hala kafasında sorgulaması ve kızın bunu farketmiş olmasıymış. ben durumun daha basit sebeplerden olduğunu düşünmüştüm araları tekrar düzelince. aralarının eskisi gibi olmadığını, hatta kızın eskiye göre ona biraz soğuk davrandığını anlattı dün. sanırım tam olarak ne yapacağını bilmiyor gibi. onun gözünden göremesem de az çok tahmin edebiliyorum içinde bulunduğu süreci. sonuçta ben de benzer bi süreçten geçtim, hatta benden çok yakışıklı daha iyi anlardı onu. çünkü o daha yakın dönemde öyle bir sürecin içinden çıktı. hani ne kadar korkutsa da ihtimali, birbirlerini tanımlarını çok isterdim aslında. ne biliim, belki biraz bencilce ama böyle bişeyler gizlermiş gibi hissetmezdim enazından.

şaka bi yana geçen yakışıklıyla konuşurken laf geçmişten açılmıştı. bi ara obsesif bi şekilde beni kafasına takan ama benim tarzım değildi diye hiçbir adım atmadığım bi kızdan bahsettim ona. beni hala seviyor olabileceğini falan söyledim biraz da kıskanacak mı diye merak ederek. "başkalarının seni sevmesi, hatta aşık olması beni rahatsız etmez" dedi ve lafını "sen onlara bişey hissetmediğin müddetçe" diye tamamladı. sonrasında sanki "hatta bu hoşuma bile gider" diyecek gibi oldu ama sonra söyleyemedi tepkimi tahmin edemeyince. aynı duruma kendi açımdan bakınca ben aynısını söyleyemiyorum ne yazık ki. geçmişinden herhangi bi kişinin hele ki eski kız arkadaşının hayatının içinde olduğunu duysam, ona hala ümitle baktığını duysam kıyameti koparırım :) bana "kıskançsın" diyo zaten, ama evet öyleyim. hem seven kıskanır bence. yoksa yakışıklı beni sevmiyor mu :) yok yok, o konuda şüphem yok çünkü bana kimse onun kadar uzun uzun sevgiyle bakmadı gözlerime. onun bu konudaki tavrı olsa olsa "ok siz de istiyorsunuz onu ama o benim, beni seviyor" diyen bi teenage'in tavrı gibi. ee bu durum içimi okşamıyor desem yalan olur. :)

7 yorum:

 1. bende kesinlikle geçmişin içinde olduğu bir ilişki istemem...
  ama senin yakışıklı da işini biliyo ha; seni elinde tutmak için gerekeni yapacak. coach dediydi dersin bak.
  cinayet işleniyomuş :D


  valla minikle doritos alaturka kola kombinasyonlarımızla derrrrrrhal detayları almak üzere bostancı'ya damlarız :D

  YanıtlaSil
 2. Kendime şişman neşesi istiyorum. Üstüme bol gelebilir, olsun. Dökümlü durur, serin tutar.. Kimbilir..)))))))

  YanıtlaSil
 3. aklıma yazdıklarını okuyunca yazarın birinin yaptığı bu temenni geldi... dertli çok hepimize şişman neşesi inşalahhh

  YanıtlaSil
 4. ben de bana laf sokuyosun sandım :P
  şişkoyum ya; üzerime alınıyodum...

  YanıtlaSil
 5. aman efendim sana mı, asla))
  şişko musun hah ondan demekki neşenin sırrı... hemmen mutfağa gidiyoruuumm)

  YanıtlaSil
 6. x-coach, hahah. yalan değil. benden çok o çaba gösteriyor daha dengeli olmamız noktasında. bi de bu yüzden seviyorum onu. doritosluk bi durum olmaz umarım. smokinlerini hazır da tut sen :)

  neyfa, dökümlü mü tam mı oturmuş bilmiyorum ama müthiş bi serinlik var üzerimde :)

  hepimize şişman neşesi diliyorum o zaman. coach, sporda eritti herşeyi. ama ona da dileyeyim :)

  YanıtlaSil