20 Şubat 2011 Pazar

patlama

benim sevdiğim bi yanım var. bi durum beni rahatsız etsin onu o an içinde yada en yakın zamanda söylerim. biriktirmem içimde. çünkü sonra nasıl patlayacağını hiç kestiremem. o yüzden çıkışlarım karşımdaki insan için az ve hazmedilebilir oluyor gibi geliyor bana. ama bi de aksi tipler var. "aman kırgınlık dargınlık olmasın, aman kızmasın" diye içinde saklayıp sonra hiç olmadık şekilde tepkiler verenler.

bugün yakışıklının öyle olduğunu öğrendim. en azından bi konuda öyleymiş. onun da erkek olması ve cinsel tercihlerimiz aynı olması nedeniyle bazı şeyleri yaşamamız mümkün olmuyor. ara ara bu durumdan dolayı onu aldatacağımı yada terkedeceğimi düşündüğünü biliyordum ama bu durumu büyük bi korkuya dönüştürüp önce uzun süre kendi canını sonrada benim canımı yakacağını düşünmemiştim. evet, insan sevince, yakınlık besleyince herşey tam olsun istiyor. bunu inkar edemem. ama ben hayatımda o kadar eksik durumlarda kaldım ki, şuan sahip olduklarım için ona sarıldığım yanında uyuduğum anlarda bile şükrediyorum. o yüzden bu eksiklik gibi görünen durumu kanıksadım hatta esprisini yapacak kadar kabullendim. ama o aksini düşünüyormuş meğer. hatta esprilerimde gerçeklik payı arayıp, üzülüyormuş. sabah attığı bi sms'le de imalı bi sözle bunu ifade etti sağolsun. sabahtan beri allak bullak durumdayım. sorun da değil, ben onun için günlerce böyle kalırım, hiç sorun değil. sorun bana böyle basit bi konuda güvensizlik duyması ve benim böyle bi meseleyi hayatımda bu kadar önemsiyor olduğumu düşünmesi. işte asıl bu durum benim canımı yaktı. o üzüldü diye ve böyle bi durum oluştu diye kendimi suçluyorum saatlerdir. söz veriyorum kendime bi daha cinsel içerikli espri dahi yapmayacağım diye. ama ben sevdiğim insanın yanında da rahat olamazsam ne zaman kendim olabilirim ki. o da beni anlamazsa kim anlar.

biraz kafamı toparlayıp onu arayacağım, çünkü şimdi konuşma tartışmaya dönüşebilir ve ben de kırıcı bişeyler söyleyebilirim. o yüzden biraz nefes alalım ikimizde. sonra konuşuruz mantıklı şekilde, gerekirse farkında olarak yada olmayarak yaptığım hatalarım için özür de dilerim ve bi daha da yapmamaya çalışırım.

böyle böyle tanıyoruz birbirimizi sanırım. böyle böyle alışıyoruz birbirimize.

foto=scienceblogs.com

6 yorum:

 1. bazı tartışmalar ilişkiyi yaralarken bazıları besler bu genel bir kanı. sizinde aşılacak ali abim. tabii zamanla. ama onuda anlamalısın. süphe duymada haklı belki işin ciddiyetinde olmanı istediğinden. kırıcı şeyler olmaması dileğim.

  sevgilerle...

  YanıtlaSil
 2. anladık,
  ikiniz de aktifsiniz.
  sorun bu mu sence baysekşıl?
  karşıma geç otur şöyle.

  hayatın bu yönünü çokta dert etmemelisin bence. sonuçta pasif olmak da dünyanın sonunu işaret eden kıyamet alametleri arasında sayılmıyor. seni okumaya başladığımdan beri (ahh! binlerce sene gibi geliyor) senin dertlerinden birisinin bu olduğunu seziyorum aslında.

  daha önce de söyledim, yine söylüyorum. bu aktif-pasif olayına pek takmaman lazım. bu dünyada anal seksten daha farklı zevk alma biçimleri var (çizgimden çıkacağımı ve hepsini birrr birr yazacağımı sandınız di mi? :D ). olayın bu yönleriyle alakadar olmaya çalış ve evet; sevmiyorsa ve istemiyorsa, bunu dile getirmiyorsa bile cinsel içerikli espriler hoş karşılanmayabilir. yapma sende i thinkçe.

  ayrıca görsele atom bombası koyacak kadar da aman-aman birşey değil bu. birbirinizi her anlamda tanımaya ve gizli beğenilerinizi (serpil çakmaklı pozu) öğrenmeye çalışın, bunu yaparken de kasmayın.
  ok?
  xoxo

  YanıtlaSil
 3. :))) bak x-coach burada haklı :)) (tebrikler bu arada x-coach alkış yaptım)

  YanıtlaSil
 4. biri bana serhatın gerçek kimliğini söylesin....

  YanıtlaSil
 5. serhat, şüphe konusunu çözdük. konuştuk adam gibi halloldu. böyle boktan bi sebeple onu bırakacak kadar hayata basit tarafından bakmayacağımı anlattım. sonuçta öyle bişey istesem öyle bişeyin peşinde bi hayatım olurdu yine. önce de dediğim gibi alışıyoruz birbirimize bu iniş çıkışlarla.

  x-coach, gerçekten güzel yorum olmuş. ya bu konuda takıntılı gibi görünsemde hiç olmayacak kadar esneğim ona karşı. neyse detay vermiim burada :) atom bombası fotoğrafı işin latifesi. alttan alan adamın en sert çıkışı olunca öyle hissettim. aslında en mutlu anımda öyle bi tepki biraz büyüdü gözümde. neyseki konuştuk çözüldü sorun.

  YanıtlaSil
 6. hemen genç bir anne :D tc kimlik nomu da ister misin? :D

  adım Serhat yahuu. bu kadar işte :D sana kim söyledi krem karamel yada keyfe keder olduğumu ben hala anlamış değilim. ikisi de duymasın gerçekten ayıp olucak. kendi sayfamla iyiyim ben fazladan bir blogla uğraşamam.

  sevgiler...

  YanıtlaSil