7 Nisan 2011 Perşembe

zor hafta


yazamadım. ama kötü bi haftaydı benim için biçok açıdan. çok sevdiğim bi iş arkadaşım bir müdürle çok fena atıştı. o gerginliğin sonrasında ayrılmaya kadar verdi. konuştuk epey ama ikna edemedik. evde oturmayı göze alarak verdi istifa dilekçesini. neyseki işten ayrılma süresini işletecek bizimkiler, o da o arada bi iş ayarlar. enazından işsiz kalmasın isterim.

yakışıklı ile de görüşemedik haftasonundan bu yana. iki akşam ben meşguldum, sonra da o müsait olmadı. onun evde sorunlar var biraz sanırım. anlatmıyo bana, sordum üsteledim ama söylemiyor. yarın akşam buluşacağız diye planladık.

bu arada ahmet aradı pazar günü. kırgınlığı geçmiş sanırım. hoş ben kıracak bişey yapmadım. sadece beni bıraktığı yerde durmaktan vazgeçtim ve hayatıma devam ettim. sonuçta bana hiç umut vermeyen bi kimseyi yıllarca beklemek gibi bi lüksüm yok. bu hayat benim ve bi kez yaşama hakkım var. neyse bu ayrı bi konu..

uzuuuuun bi telefon konuşmamız oldu. tüm detayları burada paylaşırsam bi de buna alınıp gönül koyabilir diye kısa geçeceğim. hem ona da ayna olur o kadar lafından çıkardığım sonuçlar. öncelikle kafası karmaşık ve mutsuz. kafasındaki karmaşıklığın sebeplerinden biri olduğumu düşünüp hayatından her şekilde çıkmayı düşündüğüm olmuştu zaman zaman. ama bu son konuşmamızdan sonra bunun gerekliliğine daha da inandım. özellikle bu blogu bulması sonrası ve onunla olduğum zamanlarda yazdıklarımı okuması falan iyice karıştırmış kafasını. şuanda hayatımda olanların ve yazdıklarımın da etkisi var tabii. birini böylesine sevip hayatımı ona endekslemem onun kafasındaki soruları iyice çoğaltmış. bana yakışıklıyı kıskandığını bile söyledi.

tek yapabildiğim onu dinlemek oldu. zaten fazlasına da tahammülüm yok artık. ben artık deli sevdiği biri olan ve onun tarafından sevilen bi adamım. kafamı geçmişte kalması gereken detaylarla yormak lüksüm yok. gücümü enerjimi sevgilime ayırmak istiyorum. zamanım onunla geçsin istiyorum. bu konuda da samimi ve netim.

foto=flickr, nagatobimaru

10 yorum:

 1. aferin! böyle akıllı, uslu, sadık ol hep :)

  bi kere demiştin telefonda konuşurken yakışıklı şüphelendi diye; o şüpheler birikip ipler kopmasın sonra, açık olmalısın ona karşı bence, sevdiğim bana böyle bi konuda açık olacak ben onu alnından öperim yani... naçizane, uygulamak zorunda değilsin!!!

  YanıtlaSil
 2. ayh!
  hala açıyo musun sen bu adamın telefonlarını? bak yakışıklı ile kötü olcaksınız, söylemedi deme, bizi dinle.

  sinir oldum sana.
  bana derhal çikolata yolluyosun, karışmam.
  bizim bloglara da uğra.
  lol.

  YanıtlaSil
 3. karakedi, aslında benimde aklımdan geçiyor durumu yakışıklıya söylemek. detayıyla olmasa da ondan önce bi erkekle de denediğimi olmadığını terkedildiğimi biliyor. eşref saatinde anlatıp bu konuda gizli saklı bişey yapıyorum hissinden kurtulabilirim.

  x-coach, açıyorum tabii ki. hayatıma müdahale etmedikçe bir zamanlar en değer verdiğim insanı kesip atamıyorum yaşanan güzel anların hatırına. ama dikkatliyim tabii, biliyorum mutlu olmak zor bu tür ilişkilerde, daha da zoru bunu korumak.

  çikolata olayına gelince senin o meme piercingini nazara vermek için çikolatayı ve diğer şekerlileri unutman gerektiğini düşündüm resimden sonra :) yasak sana, tü kaka.

  bloga uğramak demişin de, ya bu google reader adamı tembelleştiriyor. vakitten kazanıcam derken ekranlardan uzak aynı arayüzden okuyorum yazıları hızlı hızlı. çoğuna da cevap yazacak vakit bulamadan kalkıyorum masamdan. ama uğramaya çalışırım. lol

  YanıtlaSil
 4. :) hakikatten zor bir haftaymış. gerçi sen birde benim haftalarımı görsen kilitlenip kalırsın :D

  sevgilerle...

  not: yakışıklıyı düşün sen.

  YanıtlaSil
 5. hımmm bence dürüstlük herkesin herşeyi en ince teferruatına kadar bilmesi değil. onunla birlikte iken nasıl davrandığın. bence yakışıklıya gereğinden fazlasını anlatmana gerek yok.

  YanıtlaSil
 6. bütün enerjini ver kalbini ver ama asla kişiliğini teslim etme kimseye derim

  YanıtlaSil
 7. Geçmişe nokta koy ki sonraki harf Büyük başlasın!

  YanıtlaSil
 8. www.zenkron.blogcu.com


  Bekleriz:)

  YanıtlaSil
 9. serhat, tabii ki şükür. daha kötü geçebilir günler :) dediğin gibi aklım yakışıklı da.

  neyfa, aklım olmasa da duygularım senin gibi tarifliyor dürüstlüğü. ben ona karşı dürüstüm. onu tanıdıktan, ona kalbimi açtıktan beri kimseye başka gözle bakmadım bakla şekilde düşünmedim. bu kadarı da yeterli sanırım.

  serdar, kişilik teslim etme evresindeyim aslında. güvenden ötesi bi nokta. korkuyorum ama istiyorum da. ateşi görüp atlamayı istemek gibi.

  tommytrend, geçmiş konusunda ben de öyle düşünüyorum ama işte yapım gereği tüm kapılarımı kapatamıyorum.

  ganimedeski, hayırlı olsun :) ekledim rss listeme.

  YanıtlaSil
 10. İnsanlara üzülme ve acıma derler, sonra sen acınacak hale gelirsin; yani neticede iyi niyet gösterilecek kişi de bunu hak etmeli, herif evlenicem diyip basıp gitsin sonra kaybedince kıymete binsin, üzülecek bir durum yok bırak sürünsün...

  YanıtlaSil