29 Nisan 2011 Cuma

samimiyet ve gerçeklik

blog yazmaya başladığım günleri hatırlıyorum da, ne b.ktandı herşey. bi kız tarafından sebepsiz şekilde terkedilmiş ve önüne gelen erkek yada kadınla yatabilen biri olma yolunda hızla ilerliyordum. arasıra aynada kendime bakıp "sen bu değilsin" dediğim oluyordu ama duygusal yoksunluğumu cinsel doygunlukla kapatmak daha kolay geldiğinden dolayı çok da yüzleşemiyordum kendimle. ama bu umarsız durum çok sürmedi. bi şekilde bişeyler belki de taa annemin ben bebekken kulağıma üflediği bişeyler bana yanlış yaptığımı söyledi ve beni gerçek bi arayışa itti.

o zamanlardan bu zamana çok şey oldu bitti hayatımda. girenler çıkanlar teğet geçenler üzenler üzdüklerim vesaire. şimdi bunlar değil beni düşündüren. sadece geldiğim nokta ile ilgiliyim. endişelerim yada mutluluklarım şuan için. zaten bunu siz de farketmişinizdir. tabii bi kurgu olarak görüp okumuyorsanız. haa öyle de algılanabilir. buna saygı duyarım.

açıkçası ben de böyle bi bloga denk gelsem bundan bikaç yıl öncesinde, ben de inandırıcı bulmazdım. ama yine de samimiyetsiz olduğunu düşünmemiştim yazdıklarımın. tamam gündelik dialoglarımın sadece bazı cümlelerini seçip paylaştığım için bazen çok edebi gibi görünebilir yazdıklarım ama samimiyetsiz olduğunu hiç düşünmemiştim. yazdıklarımın bir kızın düşüncelerine benzemesi ya da blogun sosyal bir çalışma gibi görünmesi de yine garipsediğim benzetmeler. bi önceki yazıdaki yorumları okurken kendimi sorguladım yine de. çıkardığım sonuçlar bana kalsın tabi.

neyse, kimseye kızmadım. aksine bu blogta hakaret etmeden tartışılabildiğini görüdğüm için mutlu oldum. tartışılan gerçekliğim ve samimiyetim olsa da.

10 yorum:

 1. Sevgili Bi,
  Kim ne derse desin çok da umrumda değil,açıkçası tartışmaları görmedim,okumadım.Sen de okuma.Etme.Yapma.Sen şu skindirik blog aleminde tanıdığım "en mert adamlardan" birisin.Seni seviyorum!İnan buna!

  YanıtlaSil
 2. bir yerde eşcinsel varsa orada kesin yoluşmada olur :)))

  bazen blog, forum veya diğer paylaşım zımbırtıları birbirlerine karıştırılabiliyor

  sen içini dökmeye devam et...

  YanıtlaSil
 3. he valla!
  neyse, yakışıklıyla çocuk yapmayı düşünüyormusunuz bi? hiç konuşuyor musunuz böyle şeyleri? :)

  ben senin halen yakışıklıya karşı duygularını açıkça gösteremediğini düşünüyorum; yani okuduklarımdan anladığım kadarı ile yakışıklı daha bi duygularını dışa vuruyor gibi...

  ahmet'e de, sana da, yakışıklıya da üzülüyorum; ne yazık ki aşk 3 kişilik değil...

  aklıma "salıncakta 3 kişi" filmi geldi! bunun konuyla bi ilgisi var mı? konusunu bile hatırlamıyorum da?

  YanıtlaSil
 4. üsturupsuz yazar, yorumları okudum. üzülmek değil ama bazı söylemler seni yalancı kılıyorsa bunları umursuyorsun haliyle. teşekkür ederim güzel düşüncen için. umarım öyleyimdir.

  o gay ben de, hmm aslında ben de tam blog forum gibi kavramları çok da ayırt edebilmiş değilim. evet blog biraz daha özel olmalı belki, hem içerik hem yorumlar. herşeye rağmen yazmaya devam tabiiki :)

  karakedi, çocuk yapmak mı :) ikimizinde öyle bi yeteneği yok :) zaten çirkin olur iki sakallının çocuğu :) 3 kişi falan da yok ortada. ben ve yakışıklı. iki kişilik bi dünyam var benim. ahmet bir arkadaşım, diğer arkadaşlarım gibi. ötesinde bişey olmaz olamaz.

  YanıtlaSil
 5. ya samimi yada değil seni tanıyan birinin bu şekilde yorumlara karşı çıkması oldukça doğal bir şey bence. ki benim huyumu biliyorsun ali abim :D hatta yok rolmüş kurguymuş dendimi nevrim dönüyo tamamen haksızlık diye düşünüp birde sevdiğim insanları koruma güdüm kabarınca kafa göz dalasım geliyo napıcan huy işte :D

  kim ne derse desin seni tanıyan biliyor ya :D

  YanıtlaSil
 6. uzun zamandır takip ediyom okuyom seni kimi kurmaca kimi proce ne *ikim derse deisn yaz sen la bakma kimseye

  YanıtlaSil
 7. xoxo.
  maydonoz olmadan gitmiyim dedim :)

  YanıtlaSil
 8. serhat, senden iyi siyasetçi olur desene :) artık agresif siyaset moda, hemen kırar dökersin :) ben biraz daha demirel tipi bi adamım. tartışmadan uzak, ortada cümleler falan. :)

  herkesgibibiri, tamam yazarım :)

  x-coach, ol be :) bu ortaya karışık salata gibi site sensiz olmuyor maydanoz adam :)

  YanıtlaSil
 9. x-coach, son cümlem romantik oldu sanki :) bi senle lafımız çıkmamıştı, çıkar artık :)

  YanıtlaSil
 10. çıkarsa çıksın.
  kimin umrunda.
  lol

  YanıtlaSil