11 Haziran 2011 Cumartesi

gönülçelen

bugün kahvaltı yaparken televizyonu açtık, doğru dürüst bişey yoktu, zap yaparken tüğba büyüküstün'e denk geldim atv'de. izliyorum güzel güzel :) benim facebook favorilerimde gördüğünden ötürü daha önce kızı bi tartışmışlığımız vardı. bi de aval aval bakışımı görünce dürttü birden. "bana bak, ona bakma" dedi :) güldüm önce ama sonra birden cansel elçin göründü tvde. onla ilgili de bi tartışmamız olmuştu :S bi ara cansel elçin'i beğendiğini söylemişti de çocuk yanımda olsa boğacak gibi olmuştum. işte cansel elçin tvde görününce başladı o gülmeye. benim surat düştü birden. hele cansel elçin ile tuğba büyüküstün'ü sarmaş dolaş görünce hepten sinir oldum.

hani  ben sanatçılara öyle ayılıp bayılacak biri değilim. üniversite zamanlarımda ayılıp bayıldığım müzisyenler vardı ama onlarda o dönemki sanat aşkımdan falandı. o yüzden tüğba büyüküstün'ü gerçekten güzel bulduğumdan öyle eklemiştim facebook beğenilerime. yoksa hani allah sahibine bağışlasın der geçerim :) ama işte bunu yakışıklıya anlatamadım ve bacağımdaki morlukla duruyorum :)

8 yorum:

 1. erkek dediğin haşin olmalı dii mi? insanın bi taraflarını böyle mıncırmalı, ısırmalı, morartmalı; hııııııııııırrr!!! tıpkım yakışıklım gibi... :P

  dikkat ettimde kirli sakal bırakmasam cansel'e de ne kadar benziyormuşum yaa bu foto da! ha @x-coach? :)

  YanıtlaSil
 2. ahahaha evet, gözler biseksüel'e çevrildi ve cevap bekleniyor.Bakalımm karakedi'yi bacaklarından ayrıcak mı cart diyee? azzzzz sonra..

  YanıtlaSil
 3. ay alakan yok karakedi, atma.
  :P
  sen cansel elçin'den daha yakışıklısın. özellikle hamburger yerken.
  xoxo

  YanıtlaSil
 4. ya ben gerizekaliyim ya da benim pc de bi sorun var, hala yorum yapamiyorummmmm! hem twit hesabimdan hem gmail hesabimdan seni takip ediyorum ama yorum yapamiyorum :D

  YanıtlaSil
 5. karakedi, bazukayı çıkardım, gpsden yerini de buldum. şehadet getir :) cansel elçin'e benziyosan ayrıca bi daha getir.

  bi'adam, az mı oldu tepkim, korkmadı mı dersin!!!

  x-coach, sen ne zaman gördün hamburger yerken onu. gerçi ne gereği var. sen yemek yiyen herkesi güzel bulursun :P

  ozge, cidden anlamadım. bak herkes gmail hesabından yorum yapıyor hatta adsız yorum olayını bile actım sen o gun yazamıyorum diyince. sebebi hakkında yorum yapacak biri var mı?

  YanıtlaSil
 6. yok yok yetmiştir ahahaha biseksüal yaa :)

  Sebebini açıkliim.Bana da oldu aynısı.Mobil cihazdan giridiysen özgecim oturumun açık kaldıysa böyle şeyler oluyor.Fakat tam kesin çözüm tüm oturumları kapatmak de değil.Internet explorer da bu sorun var.Google chrom indirdim.Sorun kesildi :)

  YanıtlaSil
 7. bi bi'şler 9 canlı olduğumu unutuyorsunuz sanırsam :)

  @xcoach; arada bir mütevaziliğim tutabiliyor :)

  aliii keptaaan! yakışıklıyı kollarında sımsıkı tut! kollarını gevşettiğin anda kaparım yakışıklı"m"ı kollarından aliii keptaaaaaan! :)

  yok ya horozlanma hemen canım; arada birisi seni silkelemeli dii mi? elindekilerin kıymetini bilmen için; ama biliyorsun ki zaten!

  neyse, pisiciğim (yakışıklın olur kendileri) istediği sürece senindir... tamam artık beyfendi halime dönebilirim. cansel mode-on :P

  YanıtlaSil
 8. aa.
  nerden mi biliyorum?
  e biz karakedicimle fiziki olarak da tanışıyoruz :D
  cevahirde ise hambuger yemişliğimiz tchibo içmişliğimiz var.

  kimseye kaptırmam onuuuuuuuuuuuuuu! :D sok o bazukayı yerine, tepene uçak düşürürüm :P

  YanıtlaSil