6 Haziran 2011 Pazartesi

kayınbiraderin doğum günü :)

bugün sevgilimin küçük kardeşinin doğum günüydü. evde ufak bi kutlama düzenliyorlardı akşamdan. beni de davet etti yakışıklı. yok mok dedim ama dinletemedim, "geleceksin" dedi illa. neyse o yaşa uygun bi kitap sardırıp gittim kapısına. mahcup mahcup girdim. kimsem artık. tamam adım evde çok geçiyormuş ama sormaz mı millet bu kim diye. neyse ki bu tür bakışlar atacak bi kalabalık yoktu evde. bi iki yeni yüz daha tanımış oldum yakışıklının hayatından. hatta biriyle baya samimi olup yakışıklı ile ilgili bi iki anı bile dinledim. :)

ilginç ama güzel bi akşamdı. gündüz spor yapmıştım bi de. yorgundum ve uykusuzdum. bunlara rağmen güzeldi.

bi de heyecan atlattık. yakışıklı yanında kimse yok sanıp "sevgilim" dedi. sonra bi döndü, solunda akrabası. yakışıklı da ben de acaip olduk birden. bi 5 dakika bizi duyup duymadığını anlamak için kadının tepkilerini izledik sanırım :) neyseki duymamış sanırım, yoksa kesin belli ederdi, enazından şaşırırdı iki erkeğin birbirine öyle hitap etmesine.

4 yorum:

 1. ahahah ben de bazen markette havaalanında falan şaşırıp bebeeek diyorum seslenirken:/ Ama alışkanlık oluyo zamanla, insan içinde isimle hitap edince de bi garibime gidiyo :)

  YanıtlaSil
 2. :D :D aman dikkat edin ikinizde :)))

  YanıtlaSil
 3. ben de ofisteki oğlanlara ara ara; "yavrum, bebeğim, canım, bebişim..." diyorum kimse de tınmıyor hani?

  sevgilim mi? çok klişe, bir kalıba sokmak istermiş gibi... çokta resmi kaçıyor haa?

  (tüm ofisle çıkmıyorum yanlış anlaşılmasın ^.^)

  YanıtlaSil
 4. iyi ki kadın isterik çığlıklar atarak kendisini 12. kattan aşağı atmamış. açıklayamazdınız bi de yani. :P

  YanıtlaSil