6 Haziran 2011 Pazartesi

threesome


hani kızlar için söylerler ama yalan aslında. biz de birbirimizi kıskanıyoruz. hem kendimden hem de çevredeki tepkilerden buna kanaat getirdim.

yeni bi eleman başlamıştı işe bizde. bikaç kez denk gelmiştik fakat konuşmamıştım çocukla. ama dikkatimi çekmişti. itiraf ediim, dikkat çekmeyecek gibi bişey değil. aklım kalbim her biyanım bi adama aitken böyle tiplere denk gelmek pek iyi hissettirmiyor insanı. hemen önce kendinle sonra sevgilinle kıyaslıyosun adamı. daha hoş göründüğünü kabul ettiğin anda kıskançlık başlıyor. ama tabii benim bu kıskançlığım parmak ucuma ufak bi toplu iğne batmış az kanamış gibi cılız bi kıskançlık. koca ofiste çocuğa denk gelince kanayan türden :)

bugün yemekte tanışma fırsatım oldu. 83lüymüş eleman :) bu sinir olmam için ayrı bi sebepken, biraz konuşunca sağlam bi çocuk olduğunu farkettim. hatta bi ara saçma sapan bi şey bile gelip geçti aklımdan. (bundan sonrasını x-coach'un hatırına anlatacağım) söylerken bile utanıyorum ama şey,,, ya bi an şey geldi aklıma. bu çocuk, ben ve yakışıklı. hayali bile masada ereksiyon olmama yetti. masadan kalkmakta zorlandım hatta :)

ama sonra da pişman oldum, olaydan bihaber bi insanı kafamda nerelere koyup çıkardım diye. bi de ben şimdi yakışıklıyı fikren de olsa aldattım diye hayıflandım. neyse ki haberi yok. bıraktım böyle bişeyin gerçekleşmesini, aklımdan geçtiğini bilse yolar her tarafımı, döve döve öldürür. :) gülmeyin, korkuyorum işte. napiim, kazanmışken kaybetmekten korkuyorum :)

foto=heath jordan, kendi blogundan

15 yorum:

 1. ilk baş başa kaldığınızda yakışıklıyı benim yerime öpermisin gıdışından ama; içimden geldi ;)

  YanıtlaSil
 2. ahahaah gülmekten gözümden yaş aktı ya :) şöyle düşün yani ben öyle yapıyorum, daha yakışıklı olabilir ama asla onun gibi saramaz; saçımı okşayamaz.

  Bi de kıskançlık diyosun threesome diyosun :) Ben pipisini koparırdım bitanemin öyle olsa.O da zaten poponu keserim diyo bana :) Biz de kıskançlık hat safhada anlicaan, öle toplu iğne başı değil, baya bildiin BAŞ :)

  YanıtlaSil
 3. :d hahahah :D :D ali abim sen iyice level atlıyorsun bakıyorum. aman düşünme bile bu düzeni koru.

  bi'adam sende alemsn haa valla iyiki sizin gibi değil benim "arkadaşım" olsa sanırım ben daha farklı cezalar uygulardım. duvara bağlayıp kırbaçlamak gibi kızgın demirle işkence etmek gibi. :D :D

  YanıtlaSil
 4. hiii!
  benim bile sınırlarım zorlandı...

  bana bak, asşında olur, olmayacak şey değil ama daha erken.
  arada bir değişiklik size de yarar. kelin ilacı olsa başına sürer hesabı...

  bu bi'adam da bi garip yani; çözemedim :P

  seni bi de ereksiyon olmuş düşündüm de...  hıck.
  :P

  böyle detaylar yaz ara sıra. :P

  YanıtlaSil
 5. +
  fotoğrafa bayıldım!!! kim bu? sen misin???
  büyük hali e-postama gönderilsin! :D

  YanıtlaSil
 6. karakedi, tamam öpücem söz :)

  bi'adam, tabii ki o şekilde düşünmedim hiç. sarmak koklamak falan. tanımam etmem. beğenmek sadece, o kadar. büyütmemek lazım bu durumları, pipi koparmalar falan :) düşüncenin kime zararı var :P

  YanıtlaSil
 7. serhat, level mı :) buldun bunuyon demek istedin sanırım :P bu arada siz iyice mazosist çıktınız. bdsm potansiyeli gördüm, haksız mıyım x-coach :)

  x-coach, bak ne güzel farklı bi fikir söyledi biri. değişiklik olur falan :) aşka sevgiye mani de olmaz :) tabii işin şakası, şuan gayet mutluyum ve durumu bulandırmaya hiç gerek yok.
  bu arada fotoğrafın orijinal boyu tıklanınca geliyor ama daha fazlası için sitesini yazayım :) http://heathjordanxxx.blogspot.com ha bi de, bizim yeni elemanı görünce buna benzettim, halimi anlayın artık...

  YanıtlaSil
 8. ahaha biseksüel azgınlarda :) yok canım ben hani teselli edip, "aman o kimmiş be" demen için demiştim o sarmayı falan..Yoksa sarılma tabi!
  Bi de bişey farkettim son günlerde daha mı neşelisin ne? :))Yani yazılarında bi enerji var okuyunca yayılıyo :)

  Serhat halin hal değil sana bi kelepçe lazım :)

  x-coach senin halin hal değil de değil o derece yani :D Bi de "büyük hali e-postama gönderilsin" büyük hali e-postana gönderilen ney? sorusuna cevabımız fotoğraf mııııı, yoksa başka bişeyin büyük hali mi? Fesatlar var aranızda dikkat :P

  YanıtlaSil
 9. Peki bi soru o zaman. senin yakışıklı da ofisindeki tiplere benzer şekilde bakıyor olsa, ne düşünürsün? Ve hadi threesome'ı kabul etti diyelim, yakışıklının 3. kişiye veya 3. kişini yakışıklıya dokunmasını kaldırabilecek misin?

  YanıtlaSil
 10. hahahah :D alemsiniz yaw. seviyorum ben sizi :D ali abim sen kıpraşma dur bu durumları sakın bozıyım deme. zaten biliyorum böyle bir girişimi ancak hayalinde tutarsın girişimi kötü sonuçlar doğurur.

  bi'adam haksızmıyım ya? sen olsan sende pipi kopartırsın :D

  YanıtlaSil
 11. farklı fikir belirtmiş olmam (ve ne hikmetse bunu hep ben yapıyorum) yarın bu adamı alıp grup seks yapacağınız anlamına gelmiyor. (lan halime acıyında biriniz bana paslayın böyle güzel adamları) ya da bu adamın bu fotoğrafını bulduğun yerdeki 'diğer' fotoğraflarında üstlendiği rolü senin işyerindekinin de üstleneceğini garanti etmeyin. adam geçiriyomuş... ahahahahah. mutlaka detayları yaz.

  bi'adam, ben hep yanlış anlaşılıyorum zaten :( büyük hali diye istediğim şey elbette ki biseksüelin sertleşmiş monster pipisinin fotoğrafı değildi :( takım elbise fetişim var, fotoğrafın büyük halini istemiştim.

  ayrıca, biseksüel; sen nerelerde geziyosun bakıyım? küçük dilimi yutuyodum.


  +


  galiba minik'i özledim bu satırlarda.

  yeni yazıma derhal yorum yazılıyor.
  xoxo

  YanıtlaSil
 12. bi'adam, azgınlarda mı :) hahahha. neşeliyim sanırım. aslında daha çok sıkıntı var başımda ama daha dirençliyim sanki. sevmek böyle bişey sanırım, seni güçlendiren ve başka detayları unutturan bişey.

  neyfa, neee :$ ya sadece bi anlık aklın kayması gibi bişeydi. geçti geçti :)

  adsız, tamam kabul ediyorum bunun ihtimali bile beni çılgına çevirir. yada 3some gerçekleşse bile olacaklar kafayı yedirtir. başka birinin ona şehvetle dokunduğunu görmek falan :( off neyse :(

  YanıtlaSil
 13. serhat, tamam tamam bişey yok büyütmeyelim. bi anlık akıldan geçen bişey o kadar :) geçti bitti.

  x-coach, bu resimdeki adam benim taze favorilerden biriydi. tabii yakışıklı sonrası bu sulardan uzak durmaya çalışınca akıldan gitmişti. ama ofiste benzer bi yüz ve vucuda denk gelmek akla getiriyor. yani senin tabirle bileklerin kolonyayla ovulması gerekiyor zaman zaman :) kalbin aklın sadece bir kişiyle dolu olsa da. biraz fiziksel bi durum. anlıyorsun beni sanırım

  YanıtlaSil
 14. aynı türk aile yapısı, onu düşündün aklından geçirdin aldatma oldu, türkler çok baskıcı...

  YanıtlaSil