5 Mayıs 2011 Perşembe

ayrılık öncesi


düşünmek bile istemediğim zaman geldi çattı. iş ile ilgili bi sebepten ötürü iki hafta kadar ayrı kalacağız. iki hafta derken bile garipsiyorum. ben onu iki-üç gün görmesem hasretten nefesim daralıyor neredeyse. gerçi geçen ben de 1 hafta kadar kısa süreli bi ayrılık yaşatmıştım. zor olmuştu hakkaten. bu daha da zor olacak. ofiste durumlar uygun olsa ben de izin alıp gidecektim ama olmadı. zaten yalnız da değil, hani çok garipsenebilirdi işinden kalan zamanları onla geçirmemiz. gerçi artık onun bunun lafını takacak durumda değilim ama benim yüzünden iş çevresiyle en ufak bi pürüz oluşsun istemem.

gidecek diye son bikaç günü yoğun ve daha çok birlikte geçiriyoruz. benim de bu bahaneyle "biraz daha kal" demeye yüzüm oluyor :)

yüzüm demişken :) yüzümde sivilce tam ortasında sivilce çıktı dün. bir de ensem de çıktı. ergenliğe yeniden mi girdim ne. hoş ben ergenlikte bile pek sivilce nedir bilmedim. şimdi olunca garipsedim biraz. ama halime de şükretmeliyim. bi iş arkadaşımın gözünde uçuk çıkmıştı bugün, gözünün tek tamamen kapanmıştı :) ya hatırlayınca istemeden gülüyorum, dayak yemiş gibi görünüyor adam :)

neyse neyse, benden uzak diim.

foto=nashvillefilmfestival.org

3 yorum:

 1. ayrı düşmek iyidir zaman zaman aşklar daha bi körüklenir

  ayrılıklar hep iş güç sebebi ile olsun yeterki ;)

  YanıtlaSil
 2. lol
  dönüşünüzde süper olacak herşey :)

  YanıtlaSil
 3. o gay ben de, ya dediğin körükleyici bi etki var, inkar edemem. ama zor yine de :(

  x-coach, öyle. herşey daha güzel olacak. gerçi bundan güzel ne olabilir çok da hayal edemiyorum artık.

  YanıtlaSil