5 Mayıs 2011 Perşembe

ayrılık öncesi


düşünmek bile istemediğim zaman geldi çattı. iş ile ilgili bi sebepten ötürü iki hafta kadar ayrı kalacağız. iki hafta derken bile garipsiyorum. ben onu iki-üç gün görmesem hasretten nefesim daralıyor neredeyse. gerçi geçen ben de 1 hafta kadar kısa süreli bi ayrılık yaşatmıştım. zor olmuştu hakkaten. bu daha da zor olacak. ofiste durumlar uygun olsa ben de izin alıp gidecektim ama olmadı. zaten yalnız da değil, hani çok garipsenebilirdi işinden kalan zamanları onla geçirmemiz. gerçi artık onun bunun lafını takacak durumda değilim ama benim yüzünden iş çevresiyle en ufak bi pürüz oluşsun istemem.

gidecek diye son bikaç günü yoğun ve daha çok birlikte geçiriyoruz. benim de bu bahaneyle "biraz daha kal" demeye yüzüm oluyor :)

yüzüm demişken :) yüzümde sivilce tam ortasında sivilce çıktı dün. bir de ensem de çıktı. ergenliğe yeniden mi girdim ne. hoş ben ergenlikte bile pek sivilce nedir bilmedim. şimdi olunca garipsedim biraz. ama halime de şükretmeliyim. bi iş arkadaşımın gözünde uçuk çıkmıştı bugün, gözünün tek tamamen kapanmıştı :) ya hatırlayınca istemeden gülüyorum, dayak yemiş gibi görünüyor adam :)

neyse neyse, benden uzak diim.

foto=nashvillefilmfestival.org

4 yorum:

 1. ayrı düşmek iyidir zaman zaman aşklar daha bi körüklenir

  ayrılıklar hep iş güç sebebi ile olsun yeterki ;)

  YanıtlaSil
 2. lol
  dönüşünüzde süper olacak herşey :)

  YanıtlaSil
 3. o gay ben de, ya dediğin körükleyici bi etki var, inkar edemem. ama zor yine de :(

  x-coach, öyle. herşey daha güzel olacak. gerçi bundan güzel ne olabilir çok da hayal edemiyorum artık.

  YanıtlaSil
 4. SIRA (4)  merhabalar  ben poyraz tolga ankara çankaya ticaretle ugrasiyorum seksi  cook  seviyorum yas (39) boy( 170) kilo( 80 )penis (19 )kalın damarli( 1) Saate boşalıyorum vücudum kılsız bembeyaz temizlige  titizlige  ve agiz ter  el ayak kılık kıyafete hijraniklige coook  önem veren biriyim saygı medeniyet  anlayis  kesinlikle önemli abaza tutkal yapışık insanları sevmem asla kesinlikle aydın  ve herkonuda acik görüslüyüm  tabiki  her sektörden  insanlar  arıyor  memur  doktor öğretmen  evli çiftler lezbiyenler biseksüeller evli bayanlar dul bayanlar  tabiki  her  arayanla seks yapmiyorum seciciyim  SEKS  yapcam  insanlari  seciyorum  öncelikle  kafa  yapisina  bakiyorum ona  göre  degerlendiriyorum yatagimda  sapıgım  ve  kesinlikle  sınırsızım  evet  karısınin  gözünün  önünde  sikilmesini izlemek  isteyen beyler  eşinin  gözünün  önünde sikilmesini izlemek isteyen  hanimlar iki  yarragin  altinda  biri  aminda  biri  götunde sikilmek  isteyen  bayanlar kol  gibi  yarragimi  kocasıyla  bereber  yalamak  isteyen  ciftler  yarragimi  karinla  beraber  yaliyorsun  sütlaç  rengindeki  ılık ılık  dölümü  beni  yalaya yalaya agziniza  boşalmami istermisin  aile  ici  seks  yapmak  isteyen  anne kız  aynı  anda sikilmek  istermisin lezbiyenler biseksüeller  tirafestiler enestler sınırsız  hersey  aklına gelen veya gelmeyen herşey am yalatmak göt deligini  yalatmak teker  teker  ayak  parmaklarini  yalatmak isteyen  bayanlar hadi  ver  agzima  hadi  otur  agzima  köpekler  gibi  yalayim  amini  göt deligini yalaya  yalaya  yaliyorum  yaliyorum  hadi  ağzıma  akıt  boşal  işe  ne  istersen  yap herşey  selbest sende  benim  yarragimi  yala  yala  hadi  sende  beni  agzina  patlat  agzina  bosalayim suratına  akıtayım  hadi  hadi  sütlaç  rengindeki  dölümü  patlat  heryerine evet  arayan  insanlar  SEKS SONRASI KIMSE KIMSEYI TANIMAYACAK ARAMAYACAK ASLA KESINLIKLE MEZARA KADAR SIRDAŞLIK ÇOOK COOK ÖNEMLİ KESİNLİKLE  ARA KONUSALIM KAFAMIZ UYARSA GÖRÜŞÜRÜZ UYMASSA HERKES KENDİ YOLUNA GİDER DİYORUM BÜYÜZDEN GÜVEN  DUYGUSU  OLMASI İÇİN  KONUSMAK  ÖNEMLI  ÖNCELİKLE  SANALCILAR  KENDİNE  ÖZ GÜVENI  OLMAYANLAR  VE ANKARA  DIŞI  OLANLAR  LÜTFEN  ARAMASINLAR LÜTFEN  TEKRAR SAYGILARIMI  HÜRMETLERIMI  ARZ EDERİM WATSAP VIBER IMO VAR 0541 504 39 29 TK 0541 504 39 29

  YanıtlaSil