3 Mart 2011 Perşembe

üzgün mutluluk sebebim

sevgiliniz bişeye çok üzülse, o kadar üzülseki içinde tutamasa üzüntüsünü, size anlatsa. siz de türlü şebekliklerle ve iyimser cümlelerle onu iyi hissettirmek isteseniz, ama bunu başaramamış olsanız nasıl hissedersiniz. b.ktan değil mi?

evet aynen o durumdayım işte. yakışıklı şuan bişey daha doğrusu bi şeyin kötü sonuçlanması ihtimali yüzünden acı çekiyorken ben bişey yapamıyorum. elim kolum bağlı. keşke şuan yanında olsaydım enazından ama şuan pek mümkün değil.

aslında çok mutluyum onun hayatımdaki varlığından ötürü ama işte onu böyle üzüntülü görmeye dayanamıyorum ben. onu çok seviyorum. bunu ona da dedim dün akşam bikaç kez ve biliyorum o da seviyor beni. bununla yetinmeyi o kadar kanıksadım ki bu akşam bahsettiği kötü ihtimaller beni üzmedi bile. çünkü onun da dediği gibi "mutlu olmak için bi sebebim var artık"

4 yorum:

 1. bi'cim, öyle anlarda sağlam bir kale gibi oturup onunla sessizliği paylaşmanın, onu rutin şeylerin içine çekmenin daha etkili olduğunu düşünüyorum.
  ben üzgünken karşımdakinin de üzüldüğünü bilmek beni üzer, o zaman mutlu rolü yapmak zorundaymışım gibi hissediyorum. Ama onun yerine bunu normal karşılayan ve "heyy üzül istediğin kadar ben buradayım" tarzı bir tavırla karşımda duran biri nasıl desem, ööö sız turklar nesil der:)) cennetlik adam!))

  YanıtlaSil
 2. müzik dinleyin lan el ele, kol kola, göz göze.
  birbirinize dokunun, öpüşün... hala birbirinizin neresine dokunmaktan zevk aldığınızı keşfedemediğinizi söylemeyin.


  canınız sıkkın olduğunuda gece raha uyumak için böyle böyle söylediklerimi yapabilirsiniz...


  aa. bu mesajı adsız olarak mı gönderseydim?
  hatta bir de link yapıştırayım:
  http://xcoach.blogspot.com/2010/09/xcoachla-seksin-farkl-kullanmlar.html
  al. bunu uyguluyosun.

  açtırdın sonunda ağzımı.
  lol
  xoxo

  YanıtlaSil
 3. neyfa, sana tam cevap yazmıştım ki yolladım site yasaklandı yazdı. :( bugün açılmış garip bi şekilde. anlamadım ama.
  bahsettiğin yöntemleri uygulayabilecek bizim turkların dediği cennetlik adamlardan değilim ben. elimden geleni yapmaya çalıştım ama çözümü yine kendi buldu :)

  x-coach, mesaj alındı ve kısmen uygulandı. teşekkürler :) okuduğum en tatlı yazılarından biriydi bu arada:) sen böyle detaylar yaz yaz demenin sebebini şimdi anlıyorum. güzel oluyor insan aklından geçenleri başka bi akıldan geçerken görmek falan :)

  YanıtlaSil
 4. nereye kadar uygulandı?
  detaylar? :D

  YanıtlaSil