2 Eylül 2010 Perşembe

hem dedikoducu hem de patavatsız

patavatsız insanlara kıl olduğumu söylemiştim.

dün biraz üşütmüştüm, bugün hapşurarak uyandım. burnum falanda aktı tüm gün. ilaçla falan iyiyim şimdi. ama öğlen vakti kötüydüm. gerçi alerjik durumlarda var bende.

işte öğlen hapşururken bi lüzumsuzun teki "çok yaşa" yada "geçmiş olsun" demek yerine imalı bi şekilde "korunmuyor musun" diye sordu. ben soru karşısında şaşırdım ama ortamdaki bayanlar benim görmeyeceğim şekilde kıkırdadılar. zaten milletin hakkımda konuştuğunu duyuyorum bazen. dostu var diyeni de duydum, sevdiği kızdan ayrılınca hiç böyle olaylara girmiyor diyeni de. ne diye başkalarının hayatları ile ilgilenirler bilmiyorum. yoksa ben mi çok az meraklı biriyim normalde.

bu iğrenç imalı espriye ve hapşurmalara rağmen güzel bi gündü. bol kahkahalıydı en azından. hazır bi planım yok, moralim iyiyken spora gideyim diyorum şimdi. şu spor salonundan tanıştığım arkadaşımı ararım belki, o da gelince daha eğleniyorum spor yaparken. biz bu arada onla iyiden iyiye kanka olduk sanki. sanırım onun gibi bi beklentisi olmadan bana yaklaşan insanlara çabuk ısınıyorum. umarım böyle devam eder.

11 yorum:

 1. ck salakmıs o ya..

  YanıtlaSil
 2. hahaha) olur öyle şeyler, biraz eli yüzü düzgün ve yalnızsan muhakkak yapılıyor manita muhabbetleri)
  soru da iyimiş, hahah ben de güldüm burda.. aslında patavatsızlar bence nimet nimet... her türlü stresi üstlerinde atmak da mübah. biraz gazı ver gelsin patavatsız cevap yapıştır cevabı ohhh rahatla..
  -korunmuyor musun hahah?
  -her türlü önlemi aldım ama aynı ortamda olunca ister istemez etkileniorum senden...
  -hönk..
  -zıtt.. (yaşasın kötülük nihohoho)
  )))) seviyorum ben patavatsızları bol bol nasip olsun inşallahhh en azından bana))))

  YanıtlaSil
 3. korunmuyor musun?
  tıp daha sana çare bulamadı...
  heheh eğlendim burda akşam akşam))))

  YanıtlaSil
 4. Güldüm ya.
  Patavatsızlar pata gelsinler.

  YanıtlaSil
 5. adsız, evet adam salakki ne salak. tipi bağırıyor bu durumu.

  neyfa, eğer fazla samimi değilsem laf sokamam karşımdakine o bana soksa bile. o yüzden benim için nimet değiller :) ama seni güldürdümya, ne mutlu bana.

  noneless, pata gelsinler tabi. seni bu arada seni aralarda burada görmek güzel.

  YanıtlaSil
 6. Uzun süre sonra yeniden dönmek...İyi geldi,inan seni de okumayı özlemişim;)

  YanıtlaSil
 7. bosver mutlusun keyfini cıkar dostum.

  YanıtlaSil
 8. james +1... laf sokmak demiyeyim de ilişkilerin doğal seyrini izlemek taraftarıyım. Her etki bir tepki yaratır. Mesela wing tzunda bize ilk öğretilen karşındakinin sana uyguladığı baskının yönünü değiştirerek yine karşı tarafa yönlendirme ilkesi... Laf sokmak kendi enerjinden çalıyor, sinir olmakta.. doğal seyrini izlemek en iyisi bence)

  YanıtlaSil
 9. iki elini beline dayayıver.

  YanıtlaSil
 10. noneless, bende yorumlarda adını görmeyi özlemişim ;)

  james, teşekkürler, evet mutluyum ve kafi.

  neyfa, iyi bi yöntemmiş. bazen yapıyorum bunu aslında. hani bana sorulan soruya yansıtma bi soruyla onu soru sordu soracağına pişman ediyorum ama hazırcevaplılık biraz yetenek, bende olmayan bi yetenek sanırım. dediğin gibi doğal seyri en güzeli.

  coach, adamı görsen bunu demezdin. hani evladın olsa sevmezsin. o derece :) hahahaha

  YanıtlaSil