26 Temmuz 2009 Pazar

ara beni, öptüm seni seni

bugün ilk kavgamızı yaptık ahmet'le.
çalışırken rahatsız etmek istemiyorum onu, pek rahat bi ortamda çalışmıyo çünkü. sesini duymak, aramak için bugün öğlen arayı zor ettim, rahat rahat uzun uzun konuşalım istedim. neyse aradım arada. o meşgule aldı. beşer dakka arayla iki kere daha aradım, gene meşgule aldı. bekledim öğlen ara bitmeden o arar diye, ama aramadı. nasıl bi bekleyişti anlatamam. dışarı çıkmadım ofisin içinde telefona baktım dakikalarca. aslında büyütülecek bi olay değil ama sanırım nazım geçsin istedim, geçmeyincede sinirlendim.

4 gibi gibi aradı. biraz sorgulayıcı ve kaba davrandım. o da alttan almadı. tartıştık epey. aramama mazeretini kabul etmedim zaten. "neyse şuan bunları konuşmak istemiyorum" deyip kapattı yüzüme telefonu. :( dayanamadım o anda. lavaboya koştum milletin ortasında gözüm dolmadan. epey kötü oldum, sinir ve kırgınlık karışık bişi işte. yüzümü yıkayıp yerime döndüm. bikaç dakka geçmiştiki yine aradı. bu sefer ben meşgule aldım. bi daha aradı, bi daha meşgule aldım. bi daha aradı, telefonu kapattım. bi 10 dakka sonra telefonu açtım. boş bi mesaj yollamış açtığımı anlamak için. hemen aradı. açtım bu sefer. "özür dilerim, seni kırdım" dedi. "yok kırılmadım ama ne biliim sesini duymak istemiştim sadece, beni önemsediğini düşünmüştüm" dedim biraz sitemle karışık. "ya delimisin sen. ben seni çok önemsiyorum ve sürekli seni düşünüyorum. ama o an arayamadım. kızma bana olur mu?" dedi. o an benim yelkenler fora. güldüm, duydu gıcık. o da güldü. "tamam akşam rahat konuşuruz" dedim, kapattık. demin konuştuk bi yarım saat kadar :)

flört eden arkadaşlara hep hayret ederdim "ulan konuşcak ne buluyosunuz" diye, bak şimdi ben buluyorum. birbirimizin hayatlarına dair detayları anlatıyoruz mesela. biçok iş arkadaşımı ve huylarını biliyor. bende onun ençok neleri sevdiğini, annesinin nasıl biri olduğunu, kızkardeşinin kaçıncı sınıfta okuduğunu, tatillerini nerelerde geçirdiği gibi şeyleri biliyom. yakında ikimizde telefondaki radyasyondan ölmesek iyi :))

tarih=13 nisan 2009

fotoğraf: flickr, aknacer

2 yorum:

  1. biz de şu an o durumdayız. Diyorum sevgilime, yakında beyinlerimizdeki tümörleri saymaya başlıcaz diye :)

    YanıtlaSil
  2. ya bole ballandıra ballandıra anlatma.olan war olmayan war.bızde hep annemzle ablamzla olmadı dedıkodu ıcın kız arkdslrla konusalım telfnda:) f.e.

    YanıtlaSil